Podcast (using Views) (8.x-1.6) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Description field
ru: Поле описания

en: Podcast
ru: Подкаст

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Generator
ru: Генератор

en: field
ru: поле

en: Title field
ru: Заголовок полей

en: Link field
ru: Поле ссылки

en: Creator field
ru: Поле автора

en: Publication date field
ru: Поле даты публикации

en: GUID field
ru: Поле GUID

en: The globally unique identifier of the RSS item.
ru: Глобальный уникальный ID элемента RSS.

en: GUID is permalink
ru: GUID - постоянная ссылка

en: Guid settings
ru: Настройки Guid
