Podcast (using Views) (8.x-1.7) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Language
az: Dil

en: - None -
az: - heç nə -

en: Description field
az: Təsvir sahəsi

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Link field
az: Link sahəsi

en: Creator field
az: Yaradıcı sahəsi

en: Publication date field
az: Nəşr tarixi sahəsi

en: GUID field
az: GUID sahəsi

en: The globally unique identifier of the RSS item.
az: RSS elementinin qlobal unikal identifikatoru.

en: GUID is permalink
az: GUID daimi keçiddir

en: Guid settings
az: Bələdçi parametrləri
