Podcast (using Views) (8.x-1.7) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Description field
hu: Leírás mező

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Title field
hu: Cím mező

en: URL field
hu: URL-mező

en: Link field
hu: Hivatkozás mező

en: Creator field
hu: Létrehozó mező

en: Publication date field
hu: Közzététel dátuma mező

en: GUID field
hu: GUID mező

en: The globally unique identifier of the RSS item.
hu: Az RSS elem globális egyedi azonosítója.

en: GUID is permalink
hu: A GUID permalink

en: Guid settings
hu: Guid beállítások
