Podcast (using Views) (8.x-1.7) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Language
ro: Limba

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Description field
ro: Câmp descriere

en: Title field
ro: Câmp titlu

en: URL field
ro: câmp URL

en: Link field
ro: Câmp de tip legătură

en: Creator field
ro: Câmpul creatorului

en: Publication date field
ro: Câmpul care conține data publicării

en: GUID field
ro: Câmp de tip GUID

en: The globally unique identifier of the RSS item.
ro: Identificatorul unic global al elementului RSS.

en: GUID is permalink
ro: GUID este o legătură permanentă

en: Guid settings
ro: Setări guid
