Podcast (using Views) (8.x-1.7) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Language
sv: Språk

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Description field
sv: Beskrivningsfält

en: Title field
sv: Titelfält

en: Link field
sv: Länkfält

en: Creator field
sv: Fält för skapare

en: Publication date field
sv: Datumfält för publicering

en: GUID field
sv: Fält för GUID

en: The globally unique identifier of the RSS item.
sv: Den globalt unika identifieraren för RSS-objektet

en: GUID is permalink
sv: GUID är permanent länk

en: Guid settings
sv: Inställningar för Guid
