Podcast (using Views) (8.x-1.9) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Language
fr: Langue

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Description field
fr: Champ description

en: Generator
fr: Générateur

en: Title field
fr: Champ titre

en: URL field
fr: Champ URL

en: Link field
fr: Champ lien

en: Creator field
fr: Champ créateur

en: Publication date field
fr: Champ date de publication

en: GUID field
fr: Champ GUID

en: The globally unique identifier of the RSS item.
fr: L'identificateur global unique de l'élément RSS.

en: GUID is permalink
fr: GUID est un permalien

en: Guid settings
fr: Paramètres Guid
