Podcast (using Views) (8.x-1.10) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Description field
bo: གསལ་བཤད་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Link field
bo: གནས་ཁོངས་ལ་སྦྲེལ་བ

en: Creator field
bo: གསར་འཛུགས་མཁན་གྱི་གནས་ཁོངས

en: GUID field
bo: GUID གནས་ཁོངས།

en: GUID is permalink
bo: GUID ནི་ཡུན་གནས་ཀྱི་སྦྲེལ་ཐག་ཡིན
