Podcast (using Views) (8.x-1.10) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: - None -
cs: - Nic -

en: Description field
cs: Pole s popisem

en: Medium
cs: Střední

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: GUID field
cs: GUID pole

en: The globally unique identifier of the RSS item.
cs: Globálně unikátní identifikátor položky RSS zdroje.
