Podcast (using Views) (8.x-1.10) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: License
hi: लाइसेंस

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Description field
hi: विवरण क्षेत्र

en: Medium
hi: माध्यम

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Locked
hi: अवरोधित
