Podcast (using Views) (8.x-1.10) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: License
hr: Licenca

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Description field
hr: Polje opisa

en: Medium
hr: Srednji

en: Locked
hr: Zaključano
