Podcast (using Views) (8.x-1.10) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: License
is: Hugbúnaðarleyfi

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Description field
is: Lýsingarsvæði

en: Medium
is: Miðlungs

en: Payment Information
is: Greiðsluupplýsingar
