Podcast (using Views) (8.x-1.10) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: License
sk: Licencia

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Description field
sk: Popis

en: Medium
sk: Stredná

en: Generator
sk: Generátor

en: Locked
sk: Zamknuté
