Podcast (using Views) (8.x-1.10) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: License
ta: உரிமம்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Description field
ta: விளக்கம் துறை

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை

en: Locked
ta: பூட்டப்பட்டது
