Podcast (using Views) (8.x-1.10) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Language
te: భాష

en: License
te: అనుమతి పత్రం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Description field
te: వివరణ ఖాళీ

en: Medium
te: మధ్యస్థం
