Podcast Publisher (1.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (46 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Description field
bo: གསལ་བཤད་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Generates an RSS feed from a view.
bo: མཐོང་རིས་ཤིག་ནས་RSS ཡི་བསྡུས་བརྗོད་ཞིག་གསར་འདོན་བྱེད་པ།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Link field
bo: གནས་ཁོངས་ལ་སྦྲེལ་བ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Creator field
bo: གསར་འཛུགས་མཁན་གྱི་གནས་ཁོངས

en: Display fields as RSS items.
bo: RSS རྣམ་གྲངས་ལྟར་གནས་ཁོངས་མངོན་པ

en: GUID settings
bo: GUID སྒྲིག་འགོད

en: GUID field
bo: GUID གནས་ཁོངས།

en: GUID is permalink
bo: GUID ནི་ཡུན་གནས་ཀྱི་སྦྲེལ་ཐག་ཡིན
