Podcast Publisher (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Duration
lt: Laikas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Generates an RSS feed from a view.
lt: Generuoja RSS srautą iš vaizdo.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis
