Podcast Publisher (1.0.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (56 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Image
cs: Obrázek

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: Description field
cs: Pole s popisem

en: Save
cs: Uložit

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Authored by
cs: Autor

en: Desc
cs: Sestupně

en: Code
cs: Kód

en: Duration
cs: Trvání

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Source
cs: Zdroj

en: Changed
cs: Změněno

en: Complete
cs: Dokončit

en: Apply
cs: Použít

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Asc
cs: Vzestupně

en: GUID settings
cs: GUID nastavení

en: GUID field
cs: GUID pole

en: The globally unique identifier of the RSS item.
cs: Globálně unikátní identifikátor položky RSS zdroje.

en: Use audio files for reusable media.
cs: Zařazuje zvukový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.
