Podcast Publisher (1.0.0-alpha7) - en to af translation catalogue (36 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Authored on
af: Geskep op

en: Source
af: Bron

en: Apply
af: Pas toe

en: Subtitle
af: Subtitel

en: - All -
af: - Alle -
