Podcast Publisher (1.0.0-alpha9) - en to am translation catalogue (30 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Source
am: ምንጭ

en: Precision
am: ትክክልነት

en: Subtitle
am: ንዑስ ዓርእስት
