Podcast Publisher (1.0.0-alpha9) - en to ast translation catalogue (39 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: File size
ast: Tamañu del ficheru

en: Owner
ast: Dueñu

en: Authored on
ast: Autoría en
