Podcast Publisher (1.0.0-alpha9) - en to bg translation catalogue (42 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Links
bg: Връзки

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Duration
bg: Период

en: Authored on
bg: Написано на

en: Source
bg: Източник

en: Apply
bg: Търси

en: Subtitle
bg: Подзаглавие
