Podcast Publisher (1.0.0-alpha9) - en to el translation catalogue (68 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Feed
el: Ροή

en: Description field
el: Πεδίο περιγραφής

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: File size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Source
el: Πηγή

en: Today
el: Σήμερα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Decimal
el: Δεκαδικός αριθμός

en: Precision
el: Ακρίβεια

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Creator
el: Δημιουργός

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου

en: Generates an RSS feed from a view.
el: Παράγει μια ροή RSS από ένα view.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Link field
el: Πεδίο συνδέσμου

en: Asc
el: Αύξ

en: The field that is going to be used as the RSS item title for each row.
el: Το πεδίο που θα χρησιμοποιηθεί ως τίτλος του αντικειμένου RSS για κάθε σειρά.

en: Creator field
el: Πεδίο δημιουργού

en: GUID settings
el: Ρυθμίσεις GUID

en: GUID field
el: Πεδίο GUID
