Podcast Publisher (1.0.0-alpha9) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: File
de: Dokumänt

en: Summary
de: Zämefassig

en: Updated
de: Aktualisiert

en: File size
de: Dokumäntgrössi

en: Today
de: Hüt
