Podcast Publisher (1.0.0-alpha9) - en to jv translation catalogue (50 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Links
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Feed
jv: Pasokan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Created
jv: Digawé

en: Separator
jv: Watesan

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: File size
jv: Ukuran berkas

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Today
jv: Dinā iki

en: Decimal
jv: Desimal

en: Precision
jv: Ketepatan

en: Subtitle
jv: Sub judul

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Image field
jv: Field gambar

en: Asc
jv: Urut Maju
