Podcast Publisher (1.0.0-alpha9) - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Links
ka: ბმულები

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Separator
ka: გამყოფი

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Source
ka: წყარო

en: Today
ka: დღეს

en: - All -
ka: - ყველა -
