Podcast Publisher (1.0.0-alpha9) - en to km translation catalogue (43 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: File size
km: ទំហំ​ឯកសារ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Decimal
km: ទសភាគ

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​
