Podcast Publisher (1.0.0-alpha9) - en to mn translation catalogue (37 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Precision
mn: Нарийвчлал

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг
