Podcast Publisher (1.0.0-alpha9) - en to ne translation catalogue (42 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Source
ne: स्रोत

en: Today
ne: आज

en: Precision
ne: सुक्ष्मता

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: « First
ne: « पहिलो
