Podcast Publisher (1.0.0-alpha9) - en to oc translation catalogue (56 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Suffix
oc: Sufix

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: view
oc: veire

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Links
oc: Ligams

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Feed
oc: Flux

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Default
oc: Per defaut

en: Summary
oc: Resumit

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Keywords
oc: Mots claus

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Separator
oc: Separador

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: File size
oc: Talha del fichièr

en: Owner
oc: Proprietari

en: Duration
oc: Durada

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Token
oc: Geton (token)

en: Source
oc: Font

en: Today
oc: Uèi

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Subtitle
oc: Sostítol

en: Offset
oc: Decalatge

en: Generates an RSS feed from a view.
oc: Genèra un flux RSS a partir d'una vista.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
