Podcast Publisher (1.0.0-alpha9) - en to pl translation catalogue (84 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: view
pl: przeglądaj

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Links
pl: Odnośniki

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Feed
pl: Zasób

en: Description field
pl: Pole opisu

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: View
pl: Widok

en: Bitrate
pl: Prędkość transmisji

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: File size
pl: Wielkość pliku

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Token
pl: Wzorzec

en: Source
pl: Źródło

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Complete
pl: Zakończone

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Decimal
pl: Liczba dziesiętna

en: Precision
pl: Dokładność

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Creator
pl: Twórca

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: Last 30 days
pl: Ostatnie 30 dni

en: Generates an RSS feed from a view.
pl: Generuje kanały RSS z widoku.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Image field
pl: Pole obrazu

en: File field
pl: Pole pliku

en: Block field
pl: Pole bloku

en: Link field
pl: Pole odnośnika

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Email field
pl: Pole email

en: The field that is going to be used as the RSS item title for each row.
pl: Pole, które ma być używane jako tytuł elementu RSS dla każdego wiersza.

en: The field that is going to be used as the RSS item description for each row.
pl: Pole, które ma być używane jako opis elementu RSS dla każdego wiersza.

en: Creator field
pl: Pole autora

en: Publication date field
pl: Pole daty opublikowania

en: Row style plugin requires specifying which views fields to use for RSS item.
pl: Wtyczka stylu wiersza wymaga okreslenia, które pola widoków mają być używane dla pozycji RSS.

en: Display fields as RSS items.
pl: Wyświetl pola jako elementy RSS

en: The field that is going to be used as the RSS item pubDate for each row. It needs to be in RFC 2822 format.
pl: Pole, które ma być używane jako pubDate (data publikacji) elementu RSS dla każdego wiersza. Musi być w formacie RFC 2822.

en: GUID settings
pl: Ustawienia GUID

en: GUID field
pl: Pole GUID

en: The globally unique identifier of the RSS item.
pl: Globalnie unikalny identyfikator elementu RSS.

en: GUID is permalink
pl: GUID jest permalinkiem

en: The RSS item GUID is a permalink.
pl: Element RSS GUID jest permalinkiem.

en: Guid settings
pl: Ustawienia Guid
