Podcast Publisher (1.0.0-alpha9) - en to si translation catalogue (16 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
