Podcast Publisher (1.0.0-alpha9) - en to sl translation catalogue (41 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Owner
sl: Lastnik

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Today
sl: Danes

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Precision
sl: Natančnost

en: Subtitle
sl: Podnaslov
