Podcast Publisher (1.0.0-alpha9) - en to th translation catalogue (44 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Links
th: ลิงก์

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Link
th: ลิงค์

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: False
th: เท็จ

en: View
th: ดู

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: All
th: ทั้งหมด

en: File size
th: ขนาดไฟล์

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Complete
th: เสร็จ

en: Decimal
th: ตัวเลข

en: Precision
th: ความละเอียด

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Creator
th: ผู้สร้าง

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
