Podcast Publisher (1.0.0-alpha9) - en to ug translation catalogue (34 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: view
ug: كۆرۇش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: File size
ug: ھۆججەت سىغىمى

en: ,
ug: ،

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Source
ug: مەنبە

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
