Podcast Publisher (1.0.0-alpha9) - en to lv translation catalogue (62 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Links
lv: Saites

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Description field
lv: Apraksta lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Duration
lv: Ilgums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Token
lv: Marķieris

en: Source
lv: Avots

en: Today
lv: Šodien

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Title field
lv: Virsraksta lauks

en: Generates an RSS feed from a view.
lv: Ģenerē RSS plūsmu no skata.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
