Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Image
gl: Imaxe

en: Default
gl: Predeterminado

en: Theme
gl: Tema

en: Media
gl: Medios

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Minimal
gl: Mínimo
