Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Media
km: មេឌៀ

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: Minimal
km: អប្បរមា
