Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Default
lt: Numatytasis

en: Theme
lt: Tema

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Minimal
lt: Minimalus
