Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Image
sv: Bild

en: Default
sv: Förvald

en: Theme
sv: Tema

en: Subtitle
sv: Underrubrik
