Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Image
tr: Resim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Theme
tr: Tema

en: Media
tr: Medya

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: Minimal
tr: En az
