Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Image
be: Малюнак

en: Default
be: Прадвызначана

en: Theme
be: Тэма

en: Media
be: Мультымедыя

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: About
be: Аб

en: Minimal
be: Мінімальны
