Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Media
bn: মাধ্যম

en: About
bn: সম্পর্কে
