Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Image
cs: Obrázek

en: Default
cs: Výchozí

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Media
cs: Média

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: Minimal
cs: Minimální
