Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Image
fi: Kuva

en: Default
fi: Oletus

en: Theme
fi: Teema

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Minimal
fi: Minimaalinen
