Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Image
hi: चित्र

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Theme
hi: थीम

en: Media
hi: मीडिया

en: Subtitle
hi: उपशीर्षक

en: About
hi: के बारे में

en: Minimal
hi: अल्पतम
