Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Image
hr: Slika

en: Default
hr: Zadano

en: Theme
hr: Tema

en: Media
hr: Mediji

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis

en: Minimal
hr: Minimalno
