Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Image
hu: Kép

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Theme
hu: Smink

en: Media
hu: Média

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Minimal
hu: Minimális
