Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Theme
mn: Загвар

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг
