Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Image
ta: படம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Theme
ta: தீம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Subtitle
ta: உபதலைப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Minimal
ta: குறைந்தது
