Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Image
bg: Снимка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Media
bg: Медия

en: Subtitle
bg: Подзаглавие
